STWÓRZ SWOJĄ SZMINKĘ

1.png

                       jest jedynym w Polsce miejscem, w którym stworzysz swoją w pełni spersonalizowaną szminkę i błyszczyk w unikalnym kolorze!

parabenfree%2520crueltyfree%2520others_e

NIE TESTOWANE NA ZWIERZĘTACH

parabenfree%2520crueltyfree%2520others_e

WOLNE OD PARABENÓW, SIARCZANÓW i FTLANÓW

parabenfree%2520crueltyfree%2520others_e

100%

RĘCZNIE ROBIONE

Twoja wizyta w ramach Lip Experience będzie składała się z 3 kroków:

Super prezent dla dziewczyny kreacja personalizowanej szminki Lip Lab pomysł na prezent
Lip%20Lab%20makijaz%20personalizowana%20szminka%20wieczor%20panienski%20urodziny%20kobiecy

Nina T.
opinia na Google

Stworzenie własnej szminki czy błyszczyka w Lip Lab to świetna zabawa, dobry pomysł na spotkanie z przyjaciółką i zrobienie czegoś dla samej siebie. Możliwość kolorów jest praktycznie nieograniczona. Obsługa jest bardzo przyjazna i profesjonalna, dobrze zna się na swoim fachu. Wszystko utrzymane jest w czystości, z zachowaniem odpowiednich norm i obostrzeń - bezpiecznie nawet przy robieniu szminek.

Katarzyna N.
opinia na Google

Idealne miejsce dla każdej miłośniczki makijażu! Skorzystałam z opcji Lip Experiance i wyszłam bardzo zadowolona. Mimo że miałam swoją koncepcję na szminkę, na miejscu dostałam profesjonalne rady i kolor został dopasowany do mojego typu urody, a ostatecznie wyszedł lepszy niż myślałam. Tak samo w kwestii dodatków, wszystko zostało sensownie dobrane a efekt końcowy jest naprawdę wow. Super doświadczenie, coś nowego, ciekawego i zdecydowanie warto się tu wybrać! Opcji jest wiele i na pewno każdy wyjdzie zadowolony!

Aleksandra K.
opinia na Google

Przepiękne miejsce, wspaniała obsługa i świetne pomadki! Miałam przyjemność skorzystać z usługi tworzenia własnej pomadki oraz błyszczyka - Pani bardzo pomagała mi w doborze idealnego koloru (chciałam dziennego "nudziaka"). Kilkukrotnie patrzyłyśmy na barwę w świetle dziennym, aż uzyskałyśmy idealny kolor. Bardzo polecam! Za taką cenę otrzymuje się wyjątkową pomadkę, w swoim zapachu i smaku, a przede wszystkim - kolorze skrojonym na własne potrzeby i typ karnacji :)

Poznaj relacje z wizyt w Lip Lab: