top of page

Idealne na prezent

Mystrawberryfields.pl: Prezent marzeń – wykonaj własną szminkę w Lip Lab!


Kupienie idealnego prezentu to niemałe wyzwanie! Niejednokrotnie jesteśmy obdarowywani podarkami, które nie trafiają w nasz gust i kurzą się latami na dnie szafy.


Jeżeli macie wśród swoich bliskich Panią, która „ma już wszystko” i której ciężko jest kupić idealny prezent to mam dla Was rozwiązanie! W pracowni personalizowanych szminek Lip Lab każdy może stworzyć dopasowaną do siebie szminkę lub błyszczyk. To świetna zabawa, która na długo zostanie w naszej pamięci!Dzięki uprzejmości firmy Prezentmarzeń specjalizującej się w wymyślaniu najbardziej kreatywnych pomysłów prezentowych miałam przyjemność stworzyć swoją własną szminkę w pracowni Lip Lab, która mieści się w centrum Warszawy. Każda wizyta zaczyna się od zadbania o skórę ust. Wykonujemy demakijaż ust, a następnie peeling i maskę przy użyciu kosmetyków marki Sara Happ. To czas na zregenerowanie delikatnej skóry warg i przygotowanie jej na testowanie naszej idealnej szminki.
Następnie ekspertka Lip Lab przeprowadza z nami wywiad w ramach którego ustalamy jaki rodzaj szminki nas interesuje – matowa, kremowa, mocno lub lekko kryjąca, jakie wykończenie preferujemy – metaliczne, satynowe lub jedwabiste oraz jaki kolor chcielibyśmy stworzyć. Jeżeli mamy jakiekolwiek wątpliwości, nie umiemy sami stwierdzić jakie kolory pasują do naszej karnacji możemy liczyć na sugestie profesjonalnych makijażystek. Wybór odcieni jest nieograniczony, możemy postawić na klasyczne czerwienie, róże czy nudziaki, a możemy dać ponieść się naszej fantazji i stworzyć wyrazisty fiolet, miętę czy kobalt.Przed nami jest jeszcze kilka decyzji. Wybieramy odpowiedni zapach, a także smak naszej szminki, które w zależności od naszego gustu mogą być ledwo wyczuwalne lub mocne i wyraziste. Gotowa mieszanka zostaje następnie podgrzana, przelana do formy i dobrze schłodzona. Ekspertka Lip Lab przekłada ją do wybranego przez nas opakowania i ostatnim krokiem jest nadanie jej unikalnej nazwy. Przed pierwszym użyciem szminki należy poczekać 24 godziny, a gotową możemy się cieszyć przez 12 miesięcy od daty produkcji. Jeżeli szminkę bardzo polubimy możemy ją w dowolnym momencie na nowo wyprodukować, Lip Lab przechowuje naszą recepturę. Poza klasycznymi szminkami możemy również tworzyć błyszczyki i płynne szminki.Przed nami jest jeszcze kilka decyzji. Wybieramy odpowiedni zapach, a także smak naszej szminki, które w zależności od naszego gustu mogą być ledwo wyczuwalne lub mocne i wyraziste. Gotowa mieszanka zostaje następnie podgrzana, przelana do formy i dobrze schłodzona. Ekspertka Lip Lab przekłada ją do wybranego przez nas opakowania i ostatnim krokiem jest nadanie jej unikalnej nazwy. Przed pierwszym użyciem szminki należy poczekać 24 godziny, a gotową możemy się cieszyć przez 12 miesięcy od daty produkcji. Jeżeli szminkę bardzo polubimy możemy ją w dowolnym momencie na nowo wyprodukować, Lip Lab przechowuje naszą recepturę. Poza klasycznymi szminkami możemy również tworzyć błyszczyki i płynne szminki.
Dziękuję bardzo firmom Prezentmarzeń i Lip Lab za możliwość wykreowania własnej szminki. To ogromna przyjemność i chętnie stworzę jeszcze idealny błyszczyk. Jeżeli macie ochotę taki prezent kupić swoim bliskim lub samemu sobie to zachęcam do udania się do sklepu internetowego Prezentmarzeń. Otrzymacie od nich ładny prezentowy kupon zamknięty w zgrabnej puszeczce. Możecie również wybrać bardziej ekstremalne pomysły tj. skok ze spadochronem, lot szybowcem czy strzelanie na strzelnicy. Koszt stworzenia szminki w Lip Lab to 150 zł.

Comentarios


bottom of page